W czym pomoże pakiet assistance?

Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zagwarantowane. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest niedawno kupiony – każdy pojazd może się popsuć. Nazbyt dużo osób sądzi, że mając auto świeżo zdjęte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej upewnij się, iż wykonałeś właściwe poszukiwania. Bez przeglądnięcia wielu propozycji nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można pozyskać w standardzie. Wszak nie chcesz zostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto kilka osiągalnych korzyści związanych z pomocą drogową:

- Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje cechy z różnych względów. Możliwe, iż zostawiłeś zapalone światło w środku auta albo reflektory. Możesz także mieć problemy z alternatorem, a bez niego akumulator prędko się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

- Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz zwyczajnie na coś najechać albo opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa umożliwi wymianę na koło zapasowe.

- Pomoc z zamkniętym zamkiem. Dużo osób znajdowało się w tej sytuacji kiedy uświadomiło sobie, że klucze pozostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest kosztowna. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

- Pomoc z pustym bakiem. Wydarzyć się może, iż w trakcie wypraw zabraknie paliwa – nieraz stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej otrzymasz dodatkowe paliwo, przez to będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

- Usługi holownicze. Jest to jedna z najważniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wówczas, gdy samochód trzeba przetransportować do serwisu.

Porównanie usług

Kiedy będziesz analizował oferty, ażeby wybrać stosowny program pomocy drogowej, zweryfikuj iż zawarte w nim są wszelkie te przypadki opisane wyżej.

Wpis powstał przy współpracy z assistance Knurów