Pakiet pomocy drogowej do ubezpieczenia auta

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę lub rozładuje się akumulator. Dziś, dużo osób do swojej polisy ubezpieczeniowej nabywa pakiet assistance.

Dołączenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Niżej znajdziesz ewidencję najistotniejszych zalet.

Wartość. Dużo marek zaoferuje niższe stawki jeśli do podstawowego ubezpieczenia petent kupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja zawodowca będzie przeważnie szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszta transportowania. Wadliwe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i autoryzowanego mechanika.

Przekłuta opona. Jeśli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przybędzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, gdy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty wezwij technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są wielorakie wydarzenia. W ciągu szukania właściwego pakietu zwracać uwagę powinno się na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych wydarzeń, które mogą wystąpić.

Tekst powstał przy współpracy z laweta Pyrzowice